Administracja stron internetowych

Oferta administracji stron internetowych kierowana jest przede wszystkim do jednoosobowych lub małych przedsiębiorstw nie posiadających wydzielonego działu IT.

Popularność gotowych systemów zarządzania treścią CMS daje dość złudne przekonanie wielu osobom, że prowadzenie własnej strony internetowej jest proste, nie trzeba się wgłębiać w tajniki ich konstrukcji się ani nadążać za osiągnięciami w zakresie bezpieczeństwa. Oczywiście nic bardziej mylnego, systemy CMS zaprzęgają do pracy poważne instrumenty bazodanowe jak i programistyczne które powinny być obsługiwane przez wykwalifikowanych administratorów.

Należy mieć świadomość, że jakość, aktualizacja i dostępność strony internetowej buduje wizerunek firmy i często jest pierwszym kontaktem potencjalnego klienta.

Usługa administracji strony internetowej realizowana jest w oparciu o obustronną umowę, miesięczny koszt administracji rozpoczyna się już od 150zł netto. W zależności od zakresu prac administracyjnych koszt ten może się zwiększyć.